Prečo práve eSpring™

Desať dôvodov, prečo si na doúpravu vody vybrať eSpring™

1. Čistejšia, priezračnejšia voda s lepšou chuťou

Najvýraznejšou výhodou eSpring™ systému je to, že výrazne zlepšuje chuť, vôňu a čistotu vody.

2. Lepšia kvalita vody

eSpring™ Systém na doúpravu vody účinne odstraňuje viac ako 140 rôznych kontaminantov a ničí viac ako 99,99 % baktérií a vírusov vytvorených vo vode.
Pozn.: Kontaminanty alebo iné látky, ktoré je eSpring™ systém na doúpravu vody schopný odstrániť, nemusia byť prítomné vo vašej pitnej vode.

3. Dokázaná účinnosť

NSF International testovala a certifikovala eSpring systém na doúpravu vody a jeho schopnosť redukcie kontaminantov vplývajúcich na zdravie, ktorá je vyššia ako u ktoréhokoľvek iného UV-systému na doúpravu vody na báze uhlíka certifikovaného predtým.

4. Jedinečná pokroková technológia

eSpring™ systém na doúpravu vody je prvý systém, ktorý spája toľko pokrokových technólógií do jedného zariadenia.

5. Podporený dlhoročnými výskumami

eSpring™ Systém na doúpravu vody je výsledkom výskumu technológie starostlivosti o vodu, ktorý začal už v roku 1984. Bol navrhnutý a vytvorený inžiniermi a vedcami, ktorí vlastnia viac ako 270 celosvetových patentov na vodu.

6. Lepšie pohodlie

Na rozdiel od fľaškovej vody eSpring™ systém na doúpravu vody môže zabezpečiť všetky potreby ohľadom pitia a varenia, ktoré bežná rodina potrebuje a to na požiadanie priamo z vodovodného kohútika, konštantným prietokom 3,4 l/min.

7. Jednoduchá údržba

eSpring™ systém sa v porovnaní s inými zariadeniami na doúpravu vody vyznačuje extrémne jednoduchou inštaláciou, následnou obsluhou i prípadnou údržbou. Navyše poskytuje dostatok vody pre 6-člennú rodinu počas celého roka - celkovo 5 000 litrov (1 320 galónov) - a až potom je potrebné filter vymeniť.

8. Väčšia hodnota

eSpring™ systém na doúpravu vody poskytuje nielen vynikajúcu výkonnosť a pohodlie pri používaní, ale jeho cena za prevádzku a údržbu je nižšia ako u iných systémov.

9. Najpredávanejší systém na doúpravu vody na svete

eSpring™ sa stal najpredávanejšou svetovou značkou systémov na doúpravu vody pre domácnosti - na základe celosvetových predajov v roku 2012.

10. eSpring™ je prvá značka, ktorá získala certifikát NSF/ANSI 401

Táto nová norma stanovuje požiadavky na úpravu vody a na filtračné zariadenie, ktoré znižujú obsah až 15 potenciálnych kontaminantov, o ktorých bolo v publikovaných štúdiách zistené, že sa vyskytujú v pitnej vode. Značka eSpring™ je prvou značkou, ktorá tento certifikát získala.